News

Cher among the popular "losers of X Factor"

15. prosince 2013 v 13:49 | Justin

Jako poslední z X Factoru UK byla vyřazena Restless Road, která byla přitom favoritka toho ročníku, ale neznamená, že nevyhrála, tak nemusí být úspěšná přeci to se podařilo i Cher nebo One Direction. Proto časopis J-14 udělal žebříček s poraženými v soutěži X Factor, ale přitom jsou velmi úspěšní. Cher se umístila na čtvrtém místě, které gratuluji.

1. One Direction
2. Rachel Crow
3. Cher Lloyd
4. Emblem3
5. Olly Murs
6. Union J
7. Fifth Harmony
8. Carly Rose Sonenclar
9. Beatrice Miller

Cher about her new music on Twitter

26. června 2013 v 17:39 | Justin
Před pár dny se objevil na Twitteru světový trend "#WeWantCherLloydSingle" a toho si všimla samotná Cher a poté napsala na svůj Twitter o tom, že její nová muzika příjde opravdu brzy, tak se můžeme těšit na její singl:) Připomínám ještě, že Cher v jednom rozhovoru řekla, že její nový singl by měl vyjít v červenci a nové album v září.

Cher will be maybe as judge on The X Factor USA

26. června 2013 v 13:09 | Justin
Po smrti biologického otce Demi Lovato se rozhodla Demi opustit X Factor USA a na kastingu tam nebude, což chápu, protože to pro ní musí být hrozný. Podle různých medií by jí měla zastupovat právě Cher! Podle mě nemohli vzít lepší náhradu než je právě Cher a ještě k tomu jsou s Demi velmi dobré kamarádky:) Cher, ale bohužel o tom ještě nic nepotvrdila, takže sledujte náš blog a brzy se dozvíte více. Co si o tom myslíte vy? Myslíte, že Cher je dobrá volba jako náhradnice?

Cher Lloyd, který zpívá píseň s Demi Lovato "Really Don't Care" z alba "Demi", se bude podílet na "X Factor USA" na kastingu 30.června a 1.července, který se koná ve městě Denver. Demi se vrátí do programu během slyšení v 2. červenceještě v Denveru. Tím pádem se Cher Lloyd stane nejmladší porotce televizní soutěže v historii USA.

Cher will be in the new album Ariana Grande?

26. června 2013 v 8:49 | Justin
Stránka Wikipedia.org dala k dispozici tracklist alba zpěvačky jménem Ariana Grande, která by měla vydat své první album Daydreamin. Podle stránek by se Cher měla objevit na jedné písničce spolu s Becky G a Bellou Thorne a písnička by se měla jmenovat Taste like Sweet. Podívejte se na neúplný tracklist alba:

1. The Way (featuring Mac Miller)
2. Daydreamin
3. Taste like Sweet (featuring Bella Thorne, Cher Lloyd and Becky G)
4. Honeymoon Avenue
5. Voodoo Love
6. Boyfriend Material
7. TBA (neznámý)
8. Tattooed Heart
9. Pink Champagne
10. Put Your Hearts Up
11. Do You Love Me (featuring Sky Blu)
12. TBA (neznámý)
13. TBA (neznámý)
14. Peace Radiator (featuring Nicki Minaj)

"Come & Get Me" possible name for the new album by Cher

10. června 2013 v 17:49 | Justin
Internetové stránky Wikipedia.org má seznam alb umělců, které jsou naplánovany na rok 2013 a Cher v něm nechyběla! Cher se objevila v kategorii TBA (nenaplánované alba), že teprve tedy bude oznámen, kdy výjde. Album, které by měla vydat by se mělo údajně jmenovat Come & Get Me. V této kategorii jsou i Christina Aguilera, Carly Rae Jepsen a nebo Britney Spears. Objevila se, ale informace, že tým Cher ještě nevybral název jejího nového alba, takže jde jen o zvěst. Líbil by se vám tento název alba? Podle se takto její album jmenovat nebude, ale kdo ví. :)

Cher will perform the Star Party 2013

3. dubna 2013 v 18:49 | Justin

Cher se objevila mezi vystupujícími na koncertě Star Party 2013, který sponzoruje americké rádio KDWB 101.3. Koncert by se měl konat v Saint Paulu, Minnesotě a mezi dalšími vystupijícími by měli být Nelly, Hot Chell Rae e Olly Murs.

Cher with Demi will have new song Really Don’t Care

3. dubna 2013 v 18:39 | Justin

Objevil se tracklist pro nové Deminino album a mezi nimi se na jedné písničce objevila hostující Cher Lloyd! Když jsem si tuhle novinku přečetl, tak jsem byl strašně natšený, protože obě mám moc rád a když teď budou v jedné písničce, tak to bude bomba :) Jinak písnička by se měla jmenovat Really Don't Care a měla by být oficiálně uvolněna 14. května s celým albem. Už hned na Twitteru se Brats a Lovatics povedlo udělat světový trend a to "#BratsAndLovaticsCantWaitForReallyDontCare".

Cher will be part of the Summer Kick Off concert

31. března 2013 v 11:59 | Justin

Objevila se zpráva, že Cher bude součástí koncertu Summer Kick Off podporovaný rádiem Channel 933 FM. Na koncertu kromě Cher vystoupí i Ne-Yo, Demi Lovato, Emeli Sande a další. Koncert se bude konat v pátek 10. května v Vistě, California.

Cher reaches one million followers on Instagram

29. března 2013 v 13:49 | Justin

Když Cher dosáhla na svém Twitteru 4 milióny následovníků, tak poté na jejím oficiálním Instagramu dosáhla 1 milión následovníků. Cher moc gratuluji a doufám, že se to číslo bude jen zvyšovat :)

Cher will perform at B96 Pepsi SummerBash 2013

29. března 2013 v 12:41 | Justin

Bylo oznámeno, že Cher se zúčastní B96 Pepsi SummerBash 2013 spolu s Demi Lovato, Arianou Grande, Emblem 3 a mnoho dalších. Tato akce se bude konat 15. června v Toyota Park v Bridgeviewu. Už se těším a jsem strašně rád, že se opět uvidí s Demi.


 
 

Reklama

I SUPPORT: