Messages

IHEARTCHER WILL BE BACK

23. května 2014 v 21:46 | Justin
Nadpis mluví za vše... na tento blog plánuji návrat, protože Cher bude mít opět novinky, protože vychází její nové album Sorry I'm Late, takže mám opět chuť do blogu. Než to tu plně rozjedu, tak musím udělat menší rekonstrukci, protože to je tady jeden celý chaoz :D

» NOVÝ VZHLED
• Plánuji si u někoho objednat nový design.

» ÚPRAVA ROZCESTNÍKŮ, MENU
• Bude určitě i nějaká úprava rozcestníků, bude i jiná úprava článků a v poslední řadě úprava menu.

» GALERIE
• Je založena i nová blogová galerie na novém hostingu.

» NÁBĚR AFFILIATES
• Za tu dobu, co jsme tu nebyl, tak si mě určitě všichni vymazali z affs, takže bude i nový náběr affs.

Bude to hodně práce, ale myslím si, že do dvou týdnů bych to mohl stihnout :)

Vyhodnocení kontroly a náběru affs

3. ledna 2014 v 19:39 | Justin

Takže zde můžete vidět vyhodnocení náběru a kontroly affiliates. Popravdě moc se vás nezapsalo, ale to jsem čekal po takové velké pauze na tomto blogu, takže nechám dále otevřený článek "wanna be my affiliate", aby se případně někdo mohl zapsat a spřátelit, kdo by ještě chtěl. Affiliates si nerozděluji, takže zde můžete vidět seznam těch, se kterými jsem affs. Pokud by to nesouhlasilo, tak mi napište a vyřešíme to. Děkuji za ty, co se zapsali :)

001. http://justinbieberandall.blog.cz/
002. http://loves-1d.blog.cz/
003. http://hq-candiceaccola.blog.cz/
004. http://ewa-online.blog.cz/
005. http://definitely-actresses.blog.cz/
006. http://selenag-now.blog.cz/
007. http://online-chloemoretz.blog.cz/
008. http://chers-brat.blog.cz/
009. http://selenafanatics.blog.cz/
010. http://iheart-cher.blog.cz/
011. http://e-goulding.blog.cz/

COMEBACK & HAPPY NEW YEAR!

31. prosince 2013 v 23:59 | Justin

Tímto článkem vám chci zároveň oznámit to, že tento blog je oficiálně nově otevřený a také, že vám chci popřát vše nejlepší do Nového roku 2014 a nemůžu tomu uvěřit, že už je další rok 2013 za námi. Pro Cher byl tento rok velmi úspěšný, proto jsem pro vás připravil v obrázkové podobě takový "timeline", kde můžete vidět, jak se v roce 2013 Cher měnila (děkuji za tyto obrázky jedné stránce z tumblr.com). Rozhodně se můžete těšit už od 1. LEDNA 2014 na každodenní aktivitu na tomto blogu (Pokud tedy budou novinky ohledně Cher, což poslední dobou vůbec nejsou.)

Kontrola a náběr affs

30. prosince 2013 v 21:49 | Justin

Mám v těch affiliates strašný zmatek a nevím, kdo je se mnou ještě affs nebo už není. Někteří z vás už i blogy zrušili, takže pokud chcete být nadále affs, tak se zapište a ti, co se chtějí stát affs, tak se můžou zapsat. Kontrola a náběr trvá jen do 2. ledna 2014! Budu rád za ty, co se zapíšou :)

PRO STARÉ AFFS:
◊ Přezdívka
◊ Stránka

PRO NOVÉ AFFS:
◊ Přezdívka
◊ Stránka
◊ Co se ti líbí na Cher?

Merry Christmas

24. prosince 2013 v 10:09 | Justin

Tímto článkem vám chci popřát šťastné a veselé Vánoce s bohatým Ježíšek, klidem a pohody a ať se vám splní vaše sny. Všichni si odpočinte od blogování, protože tento den je jen jednou za rok a my si ho chceme určitě všichni užít. Proto jdu usednout k televizi s cukrovím a koukat na pohádky :D Ještě jednou za IHEARTCHER.blog.cz přeji Šťastné a veselé Vánoce. Zítra začnu konečně na blog přidávat novinky.

Message #1

11. září 2012 v 19:29 | Justin

Omlouvám se, že jsem tu nic od soboty nepřidal, ale pochopte teď když je škola, tak tady moc nebudu. Ikdyž od té doby se stejnak žádná novinka neobjevila a to mě docela mrzí, protože teď se nějáko s Cher novinky neobjevují. Jinak zítra vás affs oběhnu a doplním konečně snad ty fotky z koncertů 2012 :D Jinak jak se vám daří ve škole? Mě už to vůbec nebaví a to je začátek roku:/ Musíte to něják přežít :D Tak se mějte a zítra mě tu určitě čekejte, ahoj :) zítra jdeme do školy navštívit jednu střední školu, takže se aspoň ulejeme, protože se neučíme:D
 
 

Reklama
I SUPPORT: